Київська область отримає від ООН 1,3 млн грн на переселенців

Київська область отримає від ООН 1,3 млн грн на фінансову підтримку внутрішніх переселенців з Криму і Донбасу.

Київська область отримає від ООН 1,3 млн грн на фінансову підтримку внутрішніх переселенців з Криму і Донбасу. Відповідний меморандум між Київською обласною державною адміністрацією та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців був підписаний сьогодні, передає прес-служба Київської ОДА.

Повідомляється, що меморандум підписали Голова ОДА Володимир Шандра та регіональний представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні Олдріх Андрисек.

"В рамках співпраці Київська область отримає від Агентства ООН у справах біженців 1,3 млн грн для надання адресної фінансової допомоги найбільш вразливим внутрішньо переміщеним особам. В цілому в рамках програми 221 сім'я переселенців у Київській області отримає матеріальну допомогу від УВКБ ООН в розмірі від 3,5 до 7 тис. грн", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, за словами мера Києва Віталія Кличка, в Київ переїхало близько 60% переселенців з Донецької, Луганської обл. та Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся