"Київоблгаз" посилює заходи з відключення боржників

НовиниЕнергетика    15.09.2016 - 09:36
Більше за всіх за газ заборгували мешканці пристоличних районів
Більше за всіх за газ заборгували мешканці пристоличних районів

Загальний борг за газ жителів Київської області досяг 600 мільйонів гривень. Для ліквідації заборгованості з початку року "Київоблгаз" відключив майже 5 тисяч боржників із загальним боргом понад 27 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба компанії.

За інформацією постачальника зі спеціальними обов'язками ТОВ "Київоблгаз Збут" зараз населення Київської області заборгувало за газ понад 600 млн гривень, що на 40% більше, ніж було у минулому році в цей же період.

"Якщо споживачі не вважають за потрібне платити за газ і не реагують на попередження, ми змушені вдатися до радикального і дієвого способу ліквідації заборгованості – до відключення від газопостачання", - пояснює голова правління "Київоблгазу" Дмитро Дронов, - в першу чергу це стосується споживачів з боргом понад 5 тисяч гривень". Також він додав, що для відновлення газопостачання, крім боргу, потрібно буде оплатити вартість робіт по відключенню та відновлення газопостачання.

У боротьбі з боржниками "Київоблгаз" приваблює також Державну виконавчу службу. З її допомогою вдалося повернути борги більш ніж 800 тисяч гривень.

У компанії заявили, що більше всіх за газ заборгували мешканці пристоличних районів. Так, лідерами серед неплатників виявилися Лісники, Хотов, Софіївська та Петропавлівська Борщагівки.

On Top