ru ua

У Києві закрито сім станцій метро

У Києві закрито сім станцій метро Фото: поїзд на станції метро "Майдан Незалежності" (Андрій Коваль РБК-Україна)

Пересадочні вузли також не працюють

У столиці закриті станції метро "Майдан Незалежності", "Площа Льва Толстого, "Хрещатик", "Театральна", "Університет", "Палац спорту" і "Золоті ворота". Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Станції закриті на вхід і вихід, пересадочні вузли також не працюють з технічних причин. Про це повідомляють в метро.

Потяги проїжджають ці станції без зупинок.

О 12:17 прес-служба Київського метрополітену опублікувала повідомлення, що станції закрито через анонімні повідомлення про мінування.

"Увага! Через анонімні повідомлення про мінування на вхід та вихід зачинено станції "Площа Льва Толстого", "Університет", "Хрещатик", "Театральна", "Золоті ворота". Проводиться перевірка", - йдеться у повідомленні.

У поліції заявили, що перевіряють факт замінування.

"Проводиться огляд станцій "Площа Льва Толстого", "Університет", "Театральна", "Золоті Ворота", "Майдан Незалежності" та "Хрещатик", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до правоохоронців зателефонував анонім. Чоловік розповів, що став свідком розмови між двома невідомими, які говорили, що через годину буде вибух на п’яти станціях метро.

#Поліція перевіряє повідомлення про замінування станцій столичної підземки Проводиться огляд станцій «Площа Льва Т...

Опубліковано МВС України 18 лютого 2018 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 18 лютого через футбол можливе обмеження на вхід пасажирів станцій метро "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого".