У Києві на хабарі у 200 тис. доларів затримано банду злочинців

НовиниПолітика    20.10.2016 - 17:33
Фото: здирники вимагали гроші за позитивне рішення Апеляційного суду
Фото: здирники вимагали гроші за позитивне рішення Апеляційного суду

Шахраї видавали себе за співробітників поліції та прокуратури

У Києві прокуратура і Служба безпеки України затримали банду злочинців на хабарі у 200 тис. доларів за обіцянку позитивного рішення Апеляційного суду Київської області. Про це у Facebook повідомив перший заступник Генпрокуратури Дмитро Сторожук.

За словами Сторожука, затримали трьох шахраїв, які вимагали 200 тис. доларів за обіцянку домовитися із суддями Апеляційного суду Київської області, щоб ті винесли виправдувальний вирок підсудному у справі про замах на вбивство, якого засудили до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

"В прокуратуру звернулися представники підсудного і повідомили, що шахраї вимагають від них 200 тис. доларів. Прокуратурою і СБУ зімітовано передачу коштів, під час якої вдалося затримати членів організованого злочинного угруповання. Як з'ясувалося, вони видавали себе за співробітників поліції і прокуратури, хоча насправді ніякого відношення до правоохоронних органів не мали", - зазначив Сторожук.

Він також додав, що затримання проводили в одному з кафе Києва, крім зазначених коштів у затриманих виявили наркотики і зброю.

 

Генпрокуратурою разом з СБУ викрито трьох злочинців, які вимагали 200 тисяч доларів за обіцянку домовитися з суддями Апе...

Опубліковано Дмитром Сторожуком 20 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, СБУ викрила банду, що підроблювала офіційні документи України та РФ для бойовиків.

On Top