У Києві через спалах кишкової інфекції призупинили роботу 30% закладів громадського харчування

У Києві через спалах кишкової інфекції призупинили роботу 30% закладів громадського харчування
Фото: кухня столичного закладу громадського харчування (dpss.gov.ua)

Спеціалісти Держпродспоживслужби здійснили моніторинг діяльності таких закладів

У Києві у зв’язку зі спалахом кишкової інфекції призупинено роботу 30% закладів громадського харчування. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Києві.

Зазначено, що 1 липня 2017 року через реєстрацію в столиці випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, пов’язані з вживанням харчових продуктів у закладах громадського харчування, спеціалісти Служби у межах ч. 13 ст. 4 закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" провели збір інформації в операторів ринку про діяльність, пов’язану з реалізацією харчових продуктів, за місцем впровадження їхньої господарської діяльності.

"Основною метою було дослідити санітарний стан приміщення, чи підтримується в чистоті, робочому стані поверхня обладнання, що контактує з харчовими продуктами, утримується в непошкодженому стані, легко чиститься, дезінфікується, зроблена з гладких, нержавіючих, нетоксичних, придатних до миття матеріалів. Також моніторили наявність медичних книжок у персоналу закладу", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, при виявлені порушень із боку санітарного законодавства, суб’єктам господарювання надавалися консультації щодо їхнього усунення.

"За рекомендаціями спеціалістів Головного управління, 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили свою діяльність для проведення санітарних заходів та усунення недоліків", - доповіли в Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кількість захворювань на гостру кишкову інфекцію у Києві зросла до 29 осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся