У Києві біля АП затримали чиновника на хабарі 30 тис. доларів

НовиниНадзвичайні події    12.09.2016 - 15:21
Фото: затримання чиновника біля АП
Фото: затримання чиновника біля АП

Після отримання грошових коштів правопорушника затримали

Біля Адміністрації президента працівники прокуратури Київської області затримали чиновника, який за 30 тисяч доларів пообіцяв судді продовжити термін його повноважень. Про це повідомляє прес-служба ГПУ у Facebook.

"Встановлено, що в кінці серпня поточного року зловмисник запропонував одному із судів Києва, 5-річний строк повноважень якого закінчився, за грошову винагороду в розмірі 30 тисяч доларів, отримати позитивну рекомендацію ВККСУ і позитивне рішення Верховної Ради щодо обрання на посаду судді безстроково", - йдеться в повідомленні.

Фото: чоловік отримав грошову вознограждение в сумі 30 тисяч доларів

Крім того, окремо за винагороду в розмірі 500 доларів чоловік прискорив би отримання позитивного висновку спецперевірки, яка проводиться Службою безпеки України.

 

Прокуратура Київської області затримала особу, яка за 30 тисяч доларів США обіцяла сприяти обранню на посаду судді одного...

Опубліковано Прокуратура Київської області 12 вересня 2016 р.

"Після отримання зазначених коштів правопорушник затриманий правоохоронними органами за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України", - наголошується в повідомленні.

Фото: зловмисника підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України

На даний момент тривають слідчі дії, проводиться обшук за місцем проживання затриманого.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суддя Дніпровського районного суду Микола Чаус отримав хабар у розмірі 150 тис. доларів у справі про торгівлю наркотиками.

On Top