ru ua

У Києві обмежать рух транспорту біля станції метро "Нивки" з 16 травня

У Києві обмежать рух транспорту біля станції метро "Нивки" з 16 травня Фото: у Києві обмежать рух транспорту біля станції метро "Нивки" з 16 травня

Рух обмежать у зв'язку з реконструкцією транспортного вузла

У Києві, з 16 травня до 20 серпня 2017 року, в районі станції метро "Нивки" обмежать рух транспорту у зв'язку з реконструкцією транспортного вузла на перетині проспекту Перемоги і вулиці Щербаківського. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"В рамках ремонтних робіт з 16 травня буде обмежено рух транспорту на шляхопроводі біля станції метро "Нивки" в напрямку центру міста. Рух транспорту буде здійснюватися низової частини вул. Перемоги", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Кабінеті міністрів України повідомляли, що на дорожні роботи направлять ще понад 4 млрд гривень завдяки перевиконанню митних надходжень у першому кварталі 2017 року. Зокрема, митниця за результатами січня-квітня перерахувала в бюджет 94,4 млрд гривень, що перевищило заплановані показники на 11,1 млрд гривень і дозволило спрямувати понад 4 млрд гривень на проведення дорожніх робіт.