ru ua

У центрі Києва горить чотириповерховий будинок

У центрі Києва горить чотириповерховий будинок Фото: пожежа (Pixabay)

До гасіння пожежі залучено 9 одиниць техніки

На вулиці Жилянській у Голосіївському районі Києва спалахнула пожежа. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) на своїй сторінці в Facebook.

"Вогнеборці ліквідовують пожежу у Голосіївському районі столиці на вулиці Жилянській. Загорання сталося на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі, в ресторані. До гасіння пожежі залучено 9 одиниць техніки та 36 чоловік особового складу", - заявили в ДСНС.

КИЇВ: Вогнеборці ліквідовують пожежу у Голосіївському районі столиці на вулиці Жилянській. Загорання сталося на першом...

Опубліковано ДСНС України 8 листопад 2017 р.

Портал "Київ Оперативний" уточнює, що пожежа спалахнула в офісному приміщенні на Жилянській, 35. Про постраждалих інформації нема.

Серьезный пожар вспыхнул в офисном помещении на Жилянской, 35 (над рестораном СтейкХаус). На месте бойцы пожарной охраны #ГСЧС. О пострадавших не сообщается.

Опубліковано Киев Оперативный 8 листопад 2017 р.

Нагадаємо, в Україні з 30 жовтня по 5 листопада на пожежах загинули 38 осіб. У цей період ліквідовано 878 пожеж, на них врятовані 43 людини. Також протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація техногенного характеру, у результаті якої загинули 3 людини. У цілому за звітний період зареєстрували 1 204 надзвичайних події.