ua en ru

У Києві 29 вересня пройдуть заходи до 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру

У Києві 29 вересня пройдуть заходи до 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру Фото: Нищук розповів, коли пройдуть заходи до 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру

У заходах візьмуть участь голови іноземних держав

У Києві, 29 вересня 2016 року, пройдуть пам'ятні заходи до 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру за участю глав інших держав. Про це розповів міністр культури України Євген Нищук під час брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"У цьому році Україна, Київ вшанує пам'ять 75 трагедії в Бабиному Яру... Саме 29 числа (вересня - ред.) кияни і гості міста повинні розуміти, що ці заходи будуть мати режимний характер тому, що будуть присутні глави багатьох держав… по всьому Києву пройде ряд заходів, виставок", - повідомив Нищук.

"Державою були виділені гроші близько 30 млн гривень... київська влада як розпорядник цих коштів разом з субпідрядниками робили все, щоб привести в норму ці сакральні місця. Зараз там сформовані більш-менш три алеї: Алея праведників, Алея мучеників і дорога співчуття", - додав міністр.

Він зазначив, що місця пам'яті вже піддавалися актам вандалізму, тому там буде встановлено відеоспостереження і посилені заходи безпеки.

Нагадаємо, як повідомлялося, на території Національного історико-меморіального заповідника Бабин Яр облаштують Алею праведників і Алею мучеників. Відповідне розпорядження підписав мер Києва Віталій Кличко.