ru ua

Київ хоче перевести 18 газових котелень на інше паливо

Київ проводить експрес-обстеження 18 газових котелень з метою вивчення їх реального технічного стану, а також можливості переведення їх на використання альтернативних видів палива.

Київ проводить експрес-обстеження 18 газових котелень з метою вивчення їх реального технічного стану, а також можливості переведення їх на використання альтернативних видів палива. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"Ми опрацьовуємо питання про можливість заміщення газових котелень на модульні за рахунок залучення інвестиційних коштів. Між тим, споживачів, яких обслуговували котельні малої потужності, з метою оптимізації системи та зменшення енергоспоживання переподключат до системи централізованого теплопостачання", - заявив Пантелєєв.

За його словами, в столиці вже існують позитивні приклади переведення котелень на альтернативне паливо.

Заступник голови КМДА також зазначив, що сьогодні розглядається можливість зменшення споживання природного газу шляхом переведення ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 ПАТ "Київенерго" на мазут і переведення частини споживачів на Лівому березі на зону теплопостачання Дарницької ТЕЦ, яка використовує вугілля.

Нагадаємо, 6 серпня мер Києва Віталій Кличко створив антикризовий енергетичний штаб Києва.