Київ вдень і вночі: 5 сезон 12 серія дивитися онлайн

STYLER Серіали 15.09.2018 - 00:57
Кадр із серіалу Київ вдень і вночі Кадр із серіалу Київ вдень і вночі

Київ вдень і вночі: 5 сезон 12 серія можна дивитись онлайн на Styler. Дванадцята серія серіалу про життя у столиці вийшла 14.09.2018

14 вересня в ефірі Нового каналу показали 12 серію 5 сезону серіаліті Київ вдень і вночі.

Ранок Паші, Назара і Сема почалося в поліцейській ділянці. Настя і Макс знову прокинулися разом. Аліна допомогла Назару вибратися на волю. А Паші намагався допомогти Володимирович. Ярослава засмучена через те, що Сем пропустив їх побачення. Альбіна взялася розслідувати справу про подружню зраду.

Женя дістає Ясю в університеті. Туди приходить Сем і починає розборки з Женею. Назар намагається справити позитивне враження на Пашу, щоб до нього повернулася Поліна. З цим, сама того не знаючи, йому допомагає Настя. До Володимировичу звертається людина, яка хоче викрити зраду дружини. Макс отримує замовлення на рекламу в Instagram після того, як Настя виклала їх загальну сториз. Яся дізнається, де був Сем вчора ввечері. Поліна зустрічається з Пашею.

Дивіться 12 серію 5 сезону серіаліті Київ вдень і вночі на Styler.

П'ятий сезон показує абсолютно нових героей і нові сюжети. У четвертому сезоні дійшли до логічного завершення історії практично всіх попередніх учасників. У нових серіях з'явився відомий глядачам Максим "Фізрук" Сосновський, який брав участь у шоу "Топ-модель по-українськи" .

Якщо в минулому сезоні на українську перейшов закадровий голос серіаліті Костя Войтенко, то в новому "рідною мовою" заговорять всі герої серіаліті.

В об'єктиві п'ятого сезону – історії трьох подруг, мета яких – підкорити Київ. Любов, дружба, зрадництва й розчарування – серіаліті покаже реальне життя і реальні проблеми молоді. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити онлайн-трансляцію шоу.

До речі, стали відомі деталі нового сезону шоу Київ вдень і вночі.

Раніше ми розповідали, що сталося у фіналі серіалу Київ вдень і вночі, і чим закінчилася ця заплутана історія. Також ми публікували першу серію.

Подивитися попередні серії Київ вдень і вночі можна на Styler.