У період проведення Євро-2012 буде обмежено в'їзд транспорту на територію Труханового острову. Відповідне розпорядження підписано в Київській міській держадміністрації, повідомляє прес-служба КМДА.
Так, до 30 вересня 2012 р. діятимуть пункти пропуску авто на Труханів. Організовуватимуть функціонування в'їздів з 9:00 до 21:00 контролери. Відповідатиме за пропускний режим комунальне підприємство "Київтранспарксервіс".
Транспортні засоби, що залучені до організації господарчої та підприємницької діяльності на території острова, пропускатимуть за відповідними перепустками.
Крім того, буде розширено зони паркування на прилеглих до острова територіях.
Також, за інформацією Головного управління МВС у Києві, біля пунктів пропуску КП "Київтранспарксервіс" чергуватимуть працівники міліції та ДАІ.
Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що в Києві через марш шведських уболівальників частину центральних вулиць буде закрито для руху автотранспорту.