ua ru

КМДА затвердила проект реконструкції кінотеатру "Жовтень"

КМДА затвердила проект реконструкції кінотеатру "Жовтень" Фото: після реконструкції в кінотеатрі відкриються 6 кінозалів та кафе

На реконструкцію кінотеатру піде як мінімум півроку

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації (КМДА) затверджено проект реконструкції будівлі цілісного майнового комплексу "Кінотеатр "Жовтень" на вулиці Костянтинівській, 26 у Подільському районі столиці. Про це повідомив заступник голови КМДА Павло Рябікін, передає прес-служба столичної адміністрації.

"Проектом заплановано провести не тільки в кінотеатрі будівельні роботи, але і придбати необхідне обладнання, меблі та інвентар. Після реконструкції до послуг глядачів будуть 2 кінозали, 4 відеозали, кафе на 35 місць, конференц-зали та приміщення загального користування. В цілому будівельний об'єм культурної споруди становить 21,4 тис. куб. м. А на його оновлення піде 6,5 місяців", - зазначив Рябікін.

Нагадаємо, пожежа в столичному кінотеатрі "Жовтень" виникла 29 жовтня минулого року. 31 жовтня міліція затримала двох підозрюваних у скоєнні цього злочину.

Зазначимо, на початку квітня прокуратура перекваліфікувала справу про пожежу в "Жовтні" в навмисний підпал.