У КМДА розповіли подробиці реконструкції станції метро "Святошин"

Фото: інспекція ремонтних робіт на станції метро "Святошин" (КМДА)
Фото: інспекція ремонтних робіт на станції метро "Святошин" (КМДА)

Станція "Святошин" – пілотний проект переобладнання конструкції 1971 року під вимоги та норми сучасності

Ремонтні роботи на станції метро "Святошин", як і планувалося, будуть завершені до вересня поточного року. Про це під час інспекції заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє прес-служба.

Він упевнений, що оновлена станція буде комфортнішою для всіх категорій пасажирів.

"Капітальний ремонт передбачає: встановлення 5 ліфтів та підйомної платформи у переході для маломобільних людей, заміну дверей та облаштування проходів для візків, а також оновлення системи навігації для пасажирів маломобільних груп населення, – розповів Дмитро Давтян. – Крім того, на платформі та у вестибюлях станції буде облаштована тактильна плитка для пасажирів зі слабким зором. Якщо говорити про безпеку в цілому, встановлюються камери відеоспостереження на станції та у переходах".

Також на оновленій станції проводять ремонт, заміну облицювання та оздоблення стелі у підземних переходах біля станції. Буде підвищено рівень протипожежного захисту, встановлено енергозберігаюче освітлення, на платформі замінять лавки, а на самій станції – розмежувальні бар’єри та поручні.

"Зараз виконані роботи з демонтажу облицювальних матеріалів та обладнання (плитки на колійних стінах, у вестибюлі та у переході, турнікетів), проводяться підготовчі роботи до монтажу ліфтових шахт", – заявив заступник голови КМДА. Він також підкреслив, що все рухається за планом.

"Станція "Святошин" – пілотний проект переобладнання конструкції 1971 року під вимоги та норми сучасності. Доступність інфраструктури підземки для пасажирів усіх категорій – важливий напрям розвитку. Наразі повністю пристосованими для маломобільних груп є 12 станцій. Йде проектування рішень щодо ще 13. Маємо завдання зробити всі станції такими за наступні 3 роки", – зазначив начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.