КМДА відзначила заслуги бійця АТО і працівників митної служби

НовиниСуспільство    27.06.2017 - 19:10

Пліс вручив символічні ключі від квартир трьом співробітникам Київської міської митниці

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Геннадій Пліс вручив символічні ключі від квартир трьом співробітникам Київської міської митниці. Про це повідомляють ЗМІ.

Так, мерія відзначила заслуги колективу відомства в наповненні міського бюджету. За перші п'ять місяців поточного року, скарбниця Києва отримала 406 млн грн від надпланових доходів Київської міської митниці. Ці гроші підуть на ремонт і будівництво доріг.

"І ми, і ви працюємо на благо країни і народу. Разом ми робимо те, чого не вдавалося зробити раніше: ви ефективніше наповнюєте казну і працюєте з бізнесом, ми - раціонально реалізуємо засоби корисними для міста програми. В результаті маємо розвиток - загальний, вражаючий. І хоча нам ще є куди рости, і до чого прагнути, ми знаємо, що вже багато чого досягли і віримо, що досягнемо ще більше", - сказав Геннадій Пліс, вручаючи квартири під час урочистого зібрання з нагоди Дня Конституції та 26-річчя з дня прийняття Закону "Про митну справу в Україні".

У свою чергу в.о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальский подякував Геннадію Плісу та громаді Києва за високу оцінку роботи колективу відомства та пообіцяв до кінця року забезпечити надходження ще 400-600 млн грн до міського бюджету від надпланових доходів митниці.

"Останній раз наші працівники отримували квартири 11 років тому. Хочу запевнити, що колектив Київської митниці цінує ставлення громади Києва, яке втілюють в собі ці квартири. І від імені всього колективу хочу пообіцяти, що ми зробимо все для того, щоб надходження від надприбутків митниці в бюджет Києва зросли мінімум вдвічі до кінця цього року", - сказав Тупальский.

Наголошується, що житло отримали найбільш заслужені працівники Київської митниці і ті, хто його потребував. Зокрема, інспектор Олег Тарахкало – батько двох синів, минулий АТО, інспектор Олександр Драннік та інспектор Станіслава Райковська, які пропрацювали в митниці понад 20 років.

Присутні на заході з нагоди професійного свята та Дня Конституції ветерани митної служби Києва та України і колишні керівники Державної митної служби України зійшлися на думці, що перше за більш ніж десятиліття вручення квартир – це велике досягнення колективу та керівництва Київської міської митниці.

"Ви всі, і ваш керівник Сергій Васильович показали, якою має бути головна митниця країни. Спасибі вам за те, що ви даєте привід гордитися молодим поколінням митників", - сказав один з ветеранів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top