КМДА ініціює розгляд у Київраді низки проектів рішень стосовно будівельних майданчиків в місті

Ряд проектів рішень, покликаних врегулювати конфлікти довкола скандальних будівельних майданчиків у столиці, найближчим часом розглянуть депутати Київської міської ради. Про це повідомили заступники голови КМДА Михайло Кучук та Олександр Пузанов представникам громадських організацій під час зустрічі, яка відбулася сьогодні у міськадміністрації, повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, депутатам будуть представлені рішення про повернення у користування громадою столиці земельних ділянок на вул. Гоголівській, 7, просп. Перемоги 138, у 89-му кварталі Святошинського лісництва, на перетині вулиць Олеся Гончара та Богдана Хмельницького.

Усі ці проекти напрацьовані структурними підрозділами КМДА на вимогу представників громадських організацій столиці, які два тижні тому зустрічалися з очільником міськдержадміністрації Олександром Поповим.
"Також зазначимо, що попри зняття загрози забудови Пейзажної алеї ще на минулій сесії Київради, на вимогу громадськості Головне управлінням земельних ресурсів підготувало проект рішення Київради про припинення права постійного користування цією земельною ділянкою Міністерством закордонних справ України", - зазначаэ КМДА.

Крім того, проекти рішень щодо 37 спірних земельних ділянок у Києві вже передані до міської ради, але поки що не розглянуті депутатами. Ще низка проектів рішень наразі доопрацьовуються.

Наприклад, подальшу долю земельної ділянки на проспекті Володимира Маяковського, 40-52 вирішать кияни: районна влада та ініціативні мешканці спільно проведуть громадські слухання у мікрорайоні. Нині там уже розбили сквер, є пропозиції щодо зведення поряд з ним ще й спортивного комплексу. Однак це будівництво стане можливим, лише якщо його схвалить громада району, підкреслює КМДА.

Триває робота і над вирішенням конфліктів довкола будівництва на вулиці Олеся Гончара, Обсерваторній гірці та остаточного закріплення статусу "особливо цінних земель" за територією охоронної зони Софії Київської.
Також заступник голови КМДА Михайло Кучук повідомив, що скверу на перетині вулиць Багговутівської та Овруцької нічого не загрожує, адже рішення Київради про відчуження цієї ділянки взагалі не приймалося. Міська влада зі свого боку проведе додаткові перевірки на об'єкті та про результати повідомить під час наступної зустрічі з представникам громадських організацій, яка відбудеться за 10 днів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся