Керрі назвав умови спільних дій з Росією по Сирії

НовиниПолітика    17.09.2016 - 13:06
Фото: Джон Керрі
Фото: Джон Керрі

Аналогічну позицію зайняв і президент США Барак Обама

Росія повинна переконати Дамаск (Сирія) у забезпеченні гуманітарного доступу в Алеппо, інакше США не підуть на координацію зусиль з Росією для спільного бомбардирования екстремістських угруповань та обміну розвідінформацією. Про це держсекретар США Джон Керрі заявив главі МЗС РФ Сергію Лаврову під час телефонної розмови, передає DW.

"Держсекретар чітко дав зрозуміти, що США не підуть на створення спільного з Росією виконавчого центру (для координації ударів по терористах), до тих пір, поки умови гуманітарного доступу не будуть виконані", - зазначає представник Держдепартаменту Кірбі, який повідомив деталі бесіди.

Також за інформацією Reuters, аналогічну позицію в розмові зі своїми радниками з безпеки зайняв і президент США Барак Обама.

У свою чергу, в прес-службі МЗС РФ Лавров у відповідь на слова Керрі роз'яснив "реальне положення справ в області..." гуманітарного доступу, а також закликав США якнайшвидше виконати обіцянку про відокремлення підрозділів помірної опозиції від "Фронту ан-Нусри" та інших терористичних угруповань, на які перемир'я не поширюється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США назвали умови співпраці з Росією по Сирії.

On Top