Керрі сподівається на оголошення плану співробітництва з РФ щодо Сирії на початку серпня

НовиниПолітика    26.07.2016 - 19:53
Фото: Керрі сподівається, що план співробітництва з РФ позитивно вплине на життя сирійського народу
Фото: Керрі сподівається, що план співробітництва з РФ позитивно вплине на життя сирійського народу

План передбачає обмін розвідувальною інформацією між США і РФ для координації авіаударів по ИГИЛ і "Фронт ан-Нусра"

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі сподівається на оголошення подробиць розширення військової співпраці США і Російської Федерації щодо Сирії, зокрема обмін розвідувальною інформацією, вже на початку серпня 2016 року. Про це він повідомив на прес-конференції у столиці Лаосу В'єнтьяні за підсумками переговорів з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, передає DW.

"Я сподіваюся, що десь на початку серпня ми зможемо вийти до вас і повідомити про те, що ми в змозі зробити, в надії на те, що це позитивно вплине на життя сирійського народу і хід війни", - заявив Керрі.


Він відзначив прогрес у переговорах з Москвою та узгодження спільного плану дій.

План передбачає обмін розвідувальною інформацією між США і РФ для координації авіаударів по бойовикам терористичної організації "Ісламська держава" і "Фронт ан-Нусра", а також для недопущення подальших бомбардувань помірної сирійської опозиції режиму президента Башара Асада.

Керрі зазначив, що "за останні кілька днів було зроблено багато і зроблено успішно".

Крім того, Керрі з Лавровим обговорили злом електронної пошти Національного комітету Демократичної партії США. Держсекретар США підкреслив, що ФБР веде розслідування і робити передчасні висновки недоречно.

"Я підняв це питання, і ми продовжимо роботу з метою з'ясування реальних фактів", - підкреслив Керрі.

Власної думки про причетність Росії до зламу пошти Керрі не висловив.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сполучені штати Америки готові співпрацювати з Росією в боротьбі проти тероризму в Сирії у випадку, якщо буде досягнута домовленість про відхід Башара Асада від влади.

On Top