У Казахстані судять бойовика ДНР

НовиниНадзвичайні події    17.08.2016 - 04:12
Фото: у Казахстані триває суд над бойовиком ДНР
Фото: у Казахстані триває суд над бойовиком ДНР

Чоловік звинувачується в неправомірній участі в бойових діях на Донбасі

Суд в Актобі (Казахстан) розглядає кримінальну справу щодо громадянина Казахстану, який воював на території України на боці бойовиків так званої "Донецької народної республіки" (ДНР) . Про це йдеться в повідомленні прес-служби обласного суду, передає "РИА Новости".

Підсудний може бути засуджений за статтею "участь в іноземних збройних конфліктах".


Він, зокрема, звинувачується в тому, що з вересня 2014 року по лютий 2015 року, "перебуваючи на території Донецької області України без відповідних повноважень з боку державних органів Казахстану, неправомірно брав участь у бойових діях на Донбасі у складі групи швидкого реагування проти Збройних сил України, що перебували в цьому регіоні", а також "брав участь у бойових діях із застосуванням зброї".

У документі повідомляється, що в лютому 2015 року чоловік повернувся на територію Казахстану для вирішення особистих побутових питань.

"Двадцять четвертого лютого під час проведених співробітниками Департаменту КНБ РК (Комітету національної безпеки Республіки Казахстан, - ред.) по Актюбінській області оперативно-розшукових заходів його злочинна діяльність була припинена", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за клопотанням прокуратури Донецької області заарештований громадянин Республіки Узбекистан, який воював на боці бойовиків так званої "Донецької народної республіки".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top