Катар виділить 1 млрд дол. на відновлення сектора Газа

НовиниПолітика    12.10.2014 - 17:21
Катар виділить 1 млрд на відновлення сектора Газа.

Катар виділить 1 млрд на відновлення сектора Газа. Таку заяву зробив глава МЗС країни Халед Аль-Аттія, передає Reuters.

Раніше держсекретар США заявив, що влада Штатів виділять сектору Газа додаткові 212 млн дол.

Палестина оцінює витрати відновлення сектора Газа в 4 млрд, необхідні протягом трьох років. За оцінками влади, в ході ізраїльської операції були зруйновані близько 18 тис. додому та інфраструктурних об'єктів.

Глава МЗС Франк-Вальтер Штайнмайер в ході сьогоднішньої каїрській конференції заявив, що Німеччина також докладе зусиль для відновлення сектора Газа. ФРН виділить 63 млн дол.

Великобританія, у свою чергу, виділить 32 млн дол., повідомив посол Сполученого королівства в Єгипті Джон Кассон.

Конференція, на якій обговорювалося відновлення сектора Гази, що була скликана за ініціативою Президента Єгипту Абделя Фаттаха Халіл Ас-Сісі. У ній взяли участь представники понад 50 країн і міжнародних організацій.

17 липня Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) розпочала в секторі Газа наземну операцію "Непорушна скеля", яка була ініційована у відповідь на ракетні обстріли ізраїльських міст. У ході 50-денного конфлікту загинули 2 тис. 100 палестинців і 73 ізраїльтянина. За даними ООН, більшість загиблих палестинців були цивільними особами. Ізраїль покладає відповідальність за їх загибель на бойовиків ХАМАС, що здійснювали атаки з житлових районів і провокували тим самим у відповідь вогонь.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top