Капітан збірної Перу дискваліфікований на рік і пропустить ЧС-2018

НовиниСпорт    08.12.2017 - 18:35
Фото: Хосе Паоло Герреро (twitter.com/SeleccionPeru)
Фото: Хосе Паоло Герреро (twitter.com/SeleccionPeru)

Допінг-тест гравця показав позитивний результат на метаболіт кокаїну

Дисциплінарний комітет Міжнародної федерації футболу (ФІФА) дискваліфікувала на один рік нападника збірної Перу Хосе Паоло Герреро через позитивну допінг-проби на кокаїн. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Дискваліфікація 33-річного Герреро, який є найкращим бомбардиром в історії збірної Перу і її капітаном, буде відраховуватися з 3 листопада 2017 року.

Відповідно до правил ФІФА, покарання поширюється, зокрема, на всі види матчів, в тому числі внутрішні змагання, міжнародні та товариські зустрічі. Таким чином, футболіст пропустить чемпіонат світу 2018 року.

Герреро здав 5 жовтня після матчу відбіркового етапу чемпіонату світу-2018 з командою Аргентини допінг-тест, який показав позитивний результат на метаболіт кокаїну.

Збірна Перу, яка пробилися на мундіаль вперше з 1982 року, за підсумками жеребкування групового етапу чемпіонату світу-2018 зіграє з командами Франції, Данії та Австралії.

Нагадаємо, у Перу вирішили відкликати законопроект через який Міжнародна федерація футболу (ФІФА) могла усунути національну команду цієї країни від чемпіонату світу 2018 року. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top