Капітальні інвестиції в сільське господарство зросли на 37,8% з початку року

Капітальні інвестиції в сільське господарство зросли на 37,8% з початку року
Фото: Мінап (РБК-Україна)

За січень-вересень 2017 року освоєно 40,5 млрд гривень капітальних інвестицій

Капітальні інвестиції в сільське господарство за січень-вересень 2017 року зросли на 37,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства україни (МінАП).

"За січень-вересень 2017 року в сільському господарстві, мисливстві та надання пов'язаних з ними послуг освоєно 40,5 млрд гривень капітальних інвестицій, що на 37,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року. В цілому частка капінвестицій в сільське господарство склала 15,6% від загального обсягу", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби МінАП, головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.

За той же період, капітальні інвестиції у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів досягли 12,7 млрд гривень, що на 7,5% більше, ніж за 9 місяців 2016 року. В цілому частка капінвестицій в харчову переробку склала 14,6% від загального обсягу таких інвестицій у промисловість.

Зазначається, що станом на 1 липня 2017 року в аграрному секторі впроваджується 233 інвестиційних проекти загальною кошторисною вартістю 36,7 млрд гривень.

Капітальні інвестиції в сільське господарство зросли на 37,8% з початку року

Фото: капітальні інвестиції в сільське господарство зросли (Мінап)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обсяг іноземних капітальних інвестицій в Україну (без урахування тимчасово окупованих АР Крим, м. Севастополя та частині зони антитерористичної операції) у січні-червні 2017 р. склав 2 млрд 343,8 млн гривень, що у 1,9 рази менше, ніж за аналогічний період 2016 рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся