ru ua

Капіталізація криптовалют перевищила 500 млрд доларів

Капіталізація криптовалют перевищила 500 млрд доларів Фото: биткоин (фото з відкритих джерел)

Близько 56% капіталізації всіх криптовалют відноситься на рахунок біткоіна

Загальна капіталізація всіх світових криптовалют 13 грудня досягла 500 млрд доларів. Про це повідомляє Coinmarketcap.com.

При цьому враховувалася вартість понад 1,3 тис. криптовалют, що володіють сукупною цінністю в 506 млрд доларів.

Близько 56% капіталізації всіх криптовалют відноситься на рахунок біткоіна. Сукупна вартість усіх біткоінів становить сьогодні 285 млрд доларів. На другому місці знаходиться Ethereum з 63 млрд доларів - 12% загальної капіталізації криптовалют.

Зазначено, що на початку 2017 року всі кріптовалюти світу коштували загалом близько 18 млрд доларів.

Капіталізація криптовалют перевищила 500 млрд доларів

Фото: загальна вартість криптовалют перевищила 500 млрд доларів (Coinmarketcap.com)

Нагадаємо, раніше глобальний економіст Deutsche Bank Торстен Слок вважає криптовалюту биткоин (Bitcoin) загрозою для глобального фінансового ринку в 2018 році.

За його словами, остання динаміка ціни криптовалют говорить про те, що у них великий потенціал для різкої зміни ціни, при цьому Слок вважає, що стрибок котирувань може відбутися ще до кінця цього року. На думку економістів Deutsche Bank, основні ризики пов'язані з постійною волатильністю криптовалют, а також з невизначеністю в питаннях регулювання їх обігу і "видобутку".

Крім того, розкриття інформації про криптовалютах досить непрозоро, вважають експерти. Всі ці фактори в сукупності здатні зробити істотний вплив на глобальний ринок.