Кандидат у президенти Австрії заявив про намір вимагати референдуму про вихід з ЄС

НовиниПолітика    24.11.2016 - 11:59
Фото: кандидат в президенти Австрії Норберт Хофер
Фото: кандидат в президенти Австрії Норберт Хофер

Фаворит виборчої кампанії буде домагатися референдуму, якщо ЄС посилить централізацію

Кандидат на пост президента Австрії від ультраправої "Партії свободи" Норберт Хофер буде домагатися проведення референдуму про вихід країни зі складу Європейського союзу, якщо Брюссель посилить централізацію. Про це він розповів в інтерв'ю ВВС.

"Якщо відповіддю на Brexit буде підвищення централізації в Європейському союзі, коли національні парламенти втрачають свою владу і коли ЄС починає керуватися як держава - в цьому випадку ми б хотіли провести в Австрії референдум, оскільки подібні кроки означають конституційні зміни", - сказав Хофер.

Після проведення референдуму у Великобританії Хофер заявив, що Австрія теж може провести голосування за вихід зі складу ЄС, але пізніше змінив свою думку.

"Я не хочу, щоб Австрія покидала ЄС, тому що це буде помилкою. Вихід з ЄС може бути крайньою мірою, якщо Туреччина вступить у Євросоюз чи з'являться нові централістсько договори", - заявив Хофер.

Хофер - один з двох фаворитів кампанії. Він добивався перегляду результатів другого туру президентських виборів. У результаті, Конституційний суд Австрії анулював підсумки.

Нагадаємо, 12 вересня в Австрії перенесли дату повторних президентських виборів через браковані бюлетені. Повторні вибори призначені на 4 грудня.

On Top