Кандидат у нардепи закликав МВС і СБУ припинити провокації "Опоблоку"

НовиниПолітика    07.07.2016 - 17:03

Кандидат в народні депутати від партії "Наш край" Сергій Шахов звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови СБУ Василя Грицака з закликом втрутитися в ситуацію, що склалася навколо виборів народних депутатів у 114 виборчому окрузі в Луганській області, і припинити провокації. Текст звернення опубліковано на Facebook сторінці Шахова.

"Прошу вас втрутитися в ситуацію, що склалася на виборах народних депутатів у 114 виборчому окрузі на Луганщині і припинити провокації, що перешкоджають чесному волевиявленню і спрямовані на фальсифікацію підсумків голосування", – зазначив Сергій Шахов.


Він повідомив, що нещодавно у своєму агітаційному виступі технічний кандидат "Опозиційного блоку" Микола Тасюк заявив, що Шахов нібито планує здійснити на нього напад.

"Ніби все через те, що Тасюк разом з головою ОВК Байрамовим, обраним за квотою "Опозиційного блоку", брав участь у фальсифікації подань спостерігачів у дільничні виборчі комісії, через що скасована реєстрація понад 300 членів ДВК від демократичних політичних сил", – повідомив він.

На думку Шахова, це та інші подібні заяви Тасюка є спробою уникнути відповідальності за скоєний злочин.

З метою попередження провокацій на свою адресу з боку Тасюка, Сергій Шахов звернувся до Авакова і Грицака з двома проханнями. "По-перше, взяти під особистий контроль хід розслідування незаконного скасування реєстрації членів дільничних виборчих комісій у 114 виборчому окрузі, до якого причетний Тасюк. А по-друге, надати охорону кандидату в депутати Миколі Тасюку, щоб захистити його, а також позбавити можливості інсценувати напад на себе", – зазначив він.

"Зі свого боку, я підкреслюю, що веду чесну виборчу кампанію і зацікавлений в тому, щоб всі учасники виборів діяли виключно в рамках закону", – резюмував Сергій Шахов.

Нагадаємо, раніше генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель повідомляв, що в 114-му виборчому окрузі відбувається спроба масової фальсифікації результатів виборів – виключення зі складу дільничних комісій представників ряду політичних партій. Така ситуація, на його думку, ставить під загрозу проведення демократичних виборів в Луганській області і може вплинути на результат волевиявлення виборців.

On Top