ua en ru

У Канаді з-за снігопадів скасовуються авіарейси, тисячі людей залишилися без світла

У Канаді з-за снігопадів скасовуються авіарейси, тисячі людей залишилися без світла Фото: сніг

Снігоприбиральна техніка не справляється з кількістю опадів

В канадській атлантичної провінції Нова Шотландія більше 6 тис. споживачів залишилися без енергопостачання через сильні снігопади, що обрушилися на регіон. Про це повідомляє телеканал CBC.

В інших атлантичних провінціях Нью-Брансвік і Острів принца Едуарда також є перебої в подачі електроенергії через негоду, але точні дані поки не доступні. За інформацією Національного метеобюро, в цій частині Канади за добу може випасти більше 25 см снігу.

В місцевих аеропортах затримані або скасовані десятки авіарейсів, як правило, на місцевих напрямках. Поромне сполучення в регіоні через снігопад поки не порушено, як і не перекриті мости. Зокрема, Міст Конфедерації між Островом принца Едуарда і материкової провінцією Нью-Брансвік як і раніше відкритий для руху автотранспорту.

Повідомляється, що на сході Канади через сильний снігопад почали затримувати відправлення авіарейсів У канадському Калгарі через снігопад сталося понад 100 аварій Перші в сезоні сильні снігопади обрушилися у вівторок також на сусідні провінції Квебек і Онтаріо, де, за прогнозом синоптиків, за добу може випасти понад 40 см снігу.

Нагадаємо, водителей попереджають про сніг та ожеледицю на наступному тижні.