Калуський калійний завод виведуть зі складу "Оріани" і передадуть в управління Івано-Франківської ОДА до 15 жовтня, - В.Сівкович

Середа 29 вересня 2010 08:59

Калуський калійний завод виведуть зі складу "Оріани" і передадуть в управління Івано-Франківської облдержадміністрації (ОДА) до 15 жовтня ц.р. Про це заявив віце-прем'єр Володимир Сівкович після зустрічі з губернатором області Михайлом Вишиванюк, пише "Комерсант-Україна".
"Допоможіть виділити завод в окреме підприємство - і я вам гарантую, що через рік-два ви побачите зовсім іншу картину. Це буде сучасне виробництво", - пообіцяв М.Вишиванюк. За його словами, після того, як завод передадуть на баланс адміністрації, буде проведено конкурс серед потенційних інвесторів, яких на сьогоднішній день троє. Обсяг інвестицій і можливих інвесторів в ОДА не уточнили.
ДП "Калійний завод" утворено на базі заводу калійних добрив "Оріани". Спеціалізується на розробці Калуш-Голинського родовища калійних солей та їх комплексної переробки. Проектні виробничі потужності заводу - понад 130 тис. т калімагнезія на рік. З жовтня 2001 р. завод не працює. З того ж часу "Оріана" - колись найбільше нафтохімічне підприємство України, основні активи якого були передані в підконтрольний "Лукойлу" "Карпатнафтохім", - знаходиться в процесі санації.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся