Калуш у 2010 р. отримає загалом 497 млн грн на подолання екологічних і соціальних проблем, - губернатор Івано-Франківської обл

Вівторок 16 листопада 2010 17:15

Місто Калуш Івано-Франківської області у 2010 р. загалом отримає із державного бюджету 497 млн грн на подолання екологічних та соціальних проблем. Про це повідомив сьогодні на засіданні колегії Івано-Франківської облдержадміністрації губернатор Михайло Вишиванок, передає кореспондент РБК-Україна.
"Загалом уряд цього року на маленьке місто Калуш виділяє як для вирішення екологічних, так і соціальних проблем 497 млн грн.", - зазначив він.
Зокрема, пояснив М.Вишиванюк, 89 млн грн уряд виділив на проведення робіт на Домбровському кар'єрі, 298 млн грн - на вивезення гексахлорбензолу, 30 млн грн - на розвиток Калуша і 20 млн грн - на придбання медикаментів.
За словами губернатора, ще 49 млн грн Калуш отримає на придбання медичного обладнання, 16 млн грн - на будівництво водозабору і 5 млн грн - на проектні роботи на Домбровському кар'єрі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся