Якість кримського вина, яке заборонили в Білорусі, готові перевірити в інституті "Магарач"

НовиниХарчопром    05.08.2013 - 11:45
Вчені Національного інституту винограду і вина "Магарач" готові перевірити органолептичні показники партії вин "Інкерманського заводу марочних вин", за якими вітчизняні постачальники отримали зауваження білоруської сторони. Адже саме Інститут "Магарач" є одним з найбільш авторитетних наукових центрів виноробства на пострадянському просторі.

Вчені Національного інституту винограду і вина "Магарач" готові перевірити органолептичні показники партії вин "Інкерманського заводу марочних вин", за якими вітчизняні постачальники отримали зауваження білоруської сторони. Адже саме Інститут "Магарач" є одним з найбільш авторитетних наукових центрів виноробства на пострадянському просторі. Про це сьогодні заявив в.о. директора НІВіВ "Магарач" Віктор Загоруйко.

"Якість кримських вин пройшло випробування часом і закріплено віковими традиціями виноградарства і виноробства. Вчені Інституту "Магарач" готові провести органолептичні дослідження та оприлюднити їхні результати. Для цього ми маємо в своєму розпорядженні одним з кращих кадрових складів у системі Української академії аграрних наук", - підкреслив Віктор Загоруйко .

За його словами, Національний інститут винограду і вина "Магарач" є одним з кращих наукових установ на пострадянському просторі, де проводяться дослідження якості вина і роботи з селекції сортів винограду.

"Зараз ми здійснюємо систематичні дослідження виноробної продукції і плануємо побудувати в Ялті новий селекційно-біотехнологічний центр", - додав директор НІВіВ "Магарач".

Нагадаємо, в Білорусі скасували дію сертифіката, виданого на партію вин "Легенда Інкерману" кримського "Інкерманського заводу марочних вин", врожаю 2011 року. Таке рішення в Міністерстві торгівлі Білорусі обгрунтували невідповідністю органолептичних показників кримського товару.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top