ru ua

У Кабміні повідомили подробиці будівництва метро на Троєщину у Києві

У Кабміні повідомили подробиці будівництва метро на Троєщину у Києві Фото: Степан Кубів (РБК-Україна)

Нову гілку метро у Києві будуватимуть з Троєщину та аеропорту “Київ”

У Кабінеті міністрів України повідомили подробиці будівництва метро на Троєщину у Києві. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на своїй сторінці в Facebook.

"18 кілометрів, 13 станцій, 4-та гілка. Говорив сьогодні про будівництво гілки київського метро з Троєщини до аеропорту “Київ” з китайськими інвесторами. Попередня вартість проекту 2 млрд доларів, 85% з них забезпечуватиме китайська сторона (кредит 20 років під 2% річних). 15% проекту фінансуватимуть коштом Київської міської державної адміністрації", - написав він.

Крім того, Кубів додав, що найближчим часом запрацює робоча група з представників компанії, МЕРТ, ДІФКУ та Київського метрополітену, які складуть текст остаточної угоди, після підписання якої розпочнеться будівництво.

"Я запевнив правління міжнародної групи “Pacific Construction”, що уряд та КМДА беруть на себе зобов’язання запустити проект і довести його до кінця", - додав він.

Нагадаємо, раніше заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявляв, що будівництво нової гілки метро у Києві, на Троєщину, може початися в 2018 році.