У Кабміні розповіли, скільки аптек беруть участь у програмі "Доступні ліки"

НовиниПолітика    15.05.2017 - 15:14
Фото: віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко
Фото: віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко

Кожна четверта аптека в Україні є учасником програми "Доступні ліки"

Кожна четверта аптека в Україні є учасником програми "Доступні ліки". Про це сьогодні в ході селекторної наради повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"5 тис. аптек беруть участь у програмі "Доступні ліки". Кожна четверта аптека у країні є учасником цієї програми", - сказав він.

Однак Розенко зазначив, що пацієнти часто зіштовхуються з небажанням лікарів виписувати ліки, які входять у програму.

"На жаль, програма йде дуже важко, на жаль, самі лікарі починають переконувати пацієнтів не брати ліки за програмою "Доступні ліки", прикриваючись тим, що, мовляв, ми випишемо вам краще інші (ліки, - ред.)", - сказав міністр.

Також Розенко підкреслив, що уряд розуміє, що в країні є аптечні мережі, які не хочуть продавати ліки за умовами програми "Доступні ліки".

Разом з тим Розенко додав, що перелік ліків програми буде розширено і що більшість цих ліків вироблено в Європейському союзі.

"Повірте, це все ефективні ліки, які дозволяють лікувати пацієнтів", - зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що бюджет держпрограми "Доступні ліки" буде збільшено до 750 млн гривень.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
До 1,4 млн українських сімей можуть отримати компенсацію за заощаджену субсидію, - Розенко Україна та Ізраїль прискорять переговори про створення ЗВТ
On Top