ru ua

У Кабміні розповіли подробиці ліквідації аварії тепломережі в Харкові

У Кабміні розповіли подробиці ліквідації аварії тепломережі в Харкові Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

Без теплопостачання залишається 129 багатоповерхівок, 5 лікувальних установ, 3 школи, 7 дитячих садків і 1 дитбудинок

Для ліквідації наслідків аварії на системах теплопостачання в Харкові заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк і перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький проведуть засідання оперативного штабу з НС. Про це повідомив глава відомства Twitter.

"Для ліквідації наслідків аварії на системах теплопостачання, що сталася в районі медмістечка міста Харкова, в місто вилетів - мій заступник Едуард Кругляк і Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький. Вони проведуть засідання оперативного штабу з НС", - повідомив Зубко, додавши, що Кругляк буде координувати технічно ремонтні питання з відновлення систем життєзабезпечення, Мельчуцький буде займатися питанням надання необхідної допомоги харків'янам.

Зараз проводиться поквартирний обхід, температура в квартирах близько 15 - 18 градусів тепла.

Зазначено, що без теплопостачання залишається 129 багатоповерхівок, 5 лікувальних закладів, 3 школи, 7 дитячих садків та 1 дитбудинок.На місці події працюють аварійні бригади КП "Харківські теплові мережі".

"Зараз медустанови і дитбудинок обігріваються за рахунок повітряних теплових гармат. Розгорнутий мобільний пункт обігріву на території медичного комплексу по вул.Салтивське Шосе, 264. Для обігріву мешканців мікрорайону прийнято рішення розгорнути пункти обігріву у спортзалах шкіл", - повідомив Зубко.

За його словами, два дні, в умовах зниженого температурного режиму, тривають ремонтні роботи з відновлення основної лінії теплопостачання.

Нагадаємо, понад 660 будинків Харкова у двох районах міста залишилися без теплопостачання в результаті пориву тепломережі.