У Кабміні назвали середній розмір комунальних платежів

НовиниСуспільство    18.11.2016 - 12:34
Фото: Андрій Рева
Фото: Андрій Рева
В Україні субсидії оформили близько 7 млн громадян, - Кубів Кабмін виділив 359 млн гривень на субсидії для закупівлі твердого палива

Отримувачі субсидій сплачують за комуналку тільки 10% від сукупних доходів

Середній розмір нарахувань на житлово-комунальні сьогодні послуги майже збігається з сукупними доходами домогосподарств.Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, середній сукупний місячний розмір доходів домогосподарств, які отримують субсидії, становить 1826 гривень. При цьому середній розмір нарахувань за комунальні послуги становить приблизно 1864 гривень.

При цьому міністр підкреслив, що сім'ї, які отримують субсидії, витрачають на оплату комунальних послуг не більше 10% свого сукупного доходу.

"станом на сьогоднішній день середній відсоток платежу за комунальні послуги в Україні, я звертаю увагу всіх народних депутатів, становить 9,79 від сукупного місячного доходу кожного домогосподарства. Тобто приблизно виходить, що у нас сума необхідних платежів та сукупних доходів однакові, але люди платять лише 10% від свого сукупного доходу ", - заявив Рева.

Нагадаємо, НКРЭКУ буде штрафувати підприємства теплокомуненерго за помилки в комунальних платіжках.

Читайте в розділі

Порошенко підписав необхідний для проведення Євробачення-2017 закон

Перестрілка в Княжичах: ГПУ допитає начальника поліції Києва Крищенка

Затори у Києві досягли 8 балів

On Top