ru ua

У Кабміні нагадали про кримінальну відповідальність за несвоєчасне підключення до тепла

У Кабміні нагадали про кримінальну відповідальність за несвоєчасне підключення до тепла Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

Зубко закликав місцевих управлінців перестати перекладати свою неспроможність на центральні органи влади

У Кабінеті міністрів нагадали про кримінальну відповідальність за несвоєчасне підключення до тепла. Про це заявив під час селекторної наради щодо проходження опалювального сезону віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає прес-служба Кабмін.

Віце-прем’єр наголосив на кримінальній відповідальності голів органів місцевого самоврядування за неналежне виконання своїх обов’язків.

"Стаття 367 Кримінального кодексу України, частина 1 і частина 2, яка передбачає ув’язнення до 5 років за неналежне виконання своїх обов’язків, або невиконання обов’язків, яке призвели до значних наслідків. Тому, я прошу всіх схаменутися і перестати перекладати свою управлінську неспроможність на центральні органи влади або ОДА", - підкреслив він.

Крім того, Зубко в черговий раз підкреслив, що місцеві адміністрації здійснюють державний контроль, а управління, згідно законодавства і, маючи можливості і повноваження, здійснюють органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у Києві без опалення залишаються 234 житлових будинки.