Кабмін затвердив склад комісії з протидії рейдерству.

Кабінет міністрів України затвердив склад Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств. Відповідна постанова від 24 березня 2010 р. №283 опублікована на офіційному сайті Верховної Ради України.

До складу комісії увійшли: віце-прем'єр-міністр України (голова комісії), міністр внутрішніх справ (перший заступник голови комісії), міністр економіки (заступник голови комісії), міністр юстиції, міністр фінансів, голова СБУ, голова ДПА, голова Держкомпідприємництва, голова Антимонопольного комітету, голова Фонду державного майна, голова Держмитслужби, голова Держфінмоніторингу, голова Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, голова Держкомзему, заступник міністра юстиції - директор Департаменту державної виконавчої служби, заступник міністра Кабінету міністрів України - урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики, начальник Управління політики у правоохоронній сфері та забезпечення правосуддя секретаріату Кабінету міністрів України, заступник генерального прокурора України (за згодою), перший заступник голови Верховного суду України, голова Ради суддів України (за згодою), голова комітету Верховної Ради України з питань правосуддя (за згодою), голова комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (за згодою), голова комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (за згодою).

Документом внесено зміни до Положення про Міжвідомчу комісію з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств. Зокрема, абзац другий пункту 4 після слів "про методи поглинання та захоплення підприємств," доповнено словами "про порушення земельного законодавства".
Згідно документу, комісія утворюється у складі голови, заступників голови, у тому числі одного першого, секретаря і членів комісії. Посадовий склад комісії затверджує Кабінет міністрів України. Головою комісії є віце-прем'єр-міністр України відповідно до функціональних повноважень. Голова комісії затверджує персональний склад комісії, вносить в разі потреби до нього зміни та призначає секретаря комісії. У разі відсутності голови комісії його обов'язки виконує один із його заступників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся