Кабмін завтра розгляне зміни до закону про вилучення майна в умовах воєнного положення

НовиниПолітика    07.09.2016 - 16:22
Фото: Кубів представить Кабміну зміни в закон про вилучення майна при воєнному стані
Фото: Кубів представить Кабміну зміни в закон про вилучення майна при воєнному стані

Доповідачем з проекту закону буде Степан Кубів

Кабінет міністрів України завтра розгляне проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану". Про це свідчить порядок денний, опублікований на урядовому порталі.

Відзначається, що доповідачем по проекту закону буде перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

"Метою законопроекту є вдосконалення законодавчого регулювання механізму передачі, примусового відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану... Прийняття закону дозволить створити нормативно-правову базу для здійснення заходів правового режиму воєнного стану в разі його введення", - йдеться в пояснювальній записці до проекту закону.

При цьому підкреслюється, що реалізація закону не потребуватиме додаткових фінансових витрат з держбюджету.

Крім того, завтра в ході засідання Кабмін розгляне проект указу президента "Про внесення змін до Положення про головний орган військового управління Національної гвардії України" та проект постанови з питання фінансування у 2016 році виконання Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2013-2017 роки .

Також уряд розгляне зміни до порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і внесення змін до порядку надання статусу учасника бойових дій учасникам антитерористичної операції (АТО).

Нагадаємо, в серпні президент України Петро Порошенко в черговий раз пообіцяв мобілізацію і військовий стан у разі загострення ситуації на Донбасі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін розширив список об'єктів, що пропонуються до приватизації Кабмін наступного тижня затвердить перелік шахт, які підлягають закриттю
On Top