ua ru

Кабмін виділив 1 млрд грн на закупівлю житла для учасників АТО і членів сімей загиблих

Кабмін виділив 1 млрд грн на закупівлю житла для учасників АТО і членів сімей загиблих Фото: прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк

Сьогодні буде оприлюднено постанову про використання бюджетних коштів на закупівлю житла для учасників АТО

Кабінет міністрів України виділив 1 млрд грн на закупівлю житла для учасників антитерористичної операції (АТО) та членів сімей загиблих в АТО військових. Про це в ході засідання Кабміну заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент РБК-Україна.

"З сьогоднішнього дня Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, СБУ та інші силові відомства отримують право отримати 1 млрд грн. на закупівлю житла для учасників АТО, так і для членів сімей, родичі яких загинули через проведення АТО проти російських терористів", - заявив Яценюк.

За його словами, сьогодні буде оприлюднено постанову про використання бюджетних коштів на закупівлю житла для військовослужбовців-учасників АТО.

"Звертаюся до відповідних міністрів невідкладно оформити бюджетні програми, Міністерству фінансів профінансувати, швидко в прозорому режимі купувати житло, щоб до вересня ми забезпечили перший етап наших як сімей, так і військовослужбовців", - додав прем'єр.

Нагадаємо, у Міністерстві оборони України заявили, що поліпшення житлових умов потребують 77 сімей загиблих в АТО військовослужбовців.