Кабмін виділив Мінприроди на охорону навколишнього середовища 68,4 млн грн

Кабмін виділив Мінприроди на охорону навколишнього середовища 68,4 млн грн
Кабінет міністрів України виділив Міністерству екології та природних ресурсів на реалізацію пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища 68,4 млн грн.

Кабінет міністрів України виділив Міністерству екології та природних ресурсів на реалізацію пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища 68,4 млн грн. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 1013-р від 22 жовтня 2014 р. 

"Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України передати бюджетні призначення, передбачені у 2014 р. Міністерству фінансів у спеціальному фонді державного бюджету за програмою "Реалізація програм допомоги Європейського союзу", у сумі 68 млн 406,35 тис. грн, джерелом надходження яких є третій транш угоди про фінансування програми "Підтримка реалізації Стратегії національної екологічної політики України", Міністерству екології та природних ресурсів за програмою "Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища", - йдеться у документі.

Як зазначається, передачу бюджетних призначень Кабмін доручив здійснити в межах видатків розвитку.

Уряд доручив Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету.

Нагадаємо, раніше Кабмін доручив до 30 жовтня розробити план скорочення забруднюючих викидів у повітря.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся