Кабмін виділив 25 млн грн на проведення дитячого "Євробачення-2013"

На підготовку та проведення в Україні дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2013" виділено 25 млн грн. Відповідно до рішення уряду від 7 листопада 2013 г., розпорядником бюджетних коштів на ці цілі визначено Національну телекомпанію України, повідомляє прес-служба Кабміну.

Так, Кабмін вніс зміни до чинних нормативно-правових актів з метою уточнення відповідальних виконавців бюджетної програми 1701170 "Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках та інших заходах" у розділі підготовки та проведення в Україні дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2013". Зокрема, постановою уряду від 7 листопада 2013 р. внесено зміни до постанови Кабмін від 9 жовтня 2006 р. №1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" та у порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, затвердженого постановою Кабмін України від 27 квітня 2011 р. №451.

Відповідно до цієї постанови розпорядником бюджетних коштів у сумі 25 млн грн, виділених на підготовку та проведення дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2013", визначено Національну телекомпанію України.

Як відомо, 25-30 листопада 2013 р. в м. Києві проходитиме дитячий пісенний конкурс "Євробачення-2013".

Після успішного проведення в Україні пісенного конкурсу "Євробачення" у 2005 році та дитячого пісенного конкурсу "Євробачення" у 2009 р. Україна отримала нову унікальну можливість заявити про себе на цілий світ, запросивши талановитих юних виконавців пісні з європейських країн для участі у дитячому пісенному конкурсі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся