Кабмін виділив 1,1 млрд гривень на ремонт дороги Одеса-Рені

НовиниІнфраструктура    05.08.2016 - 10:41
Фото: трасса Одеса-Рені
Фото: трасса Одеса-Рені
Мінінфраструктури витратить на ремонт доріг 19 млрд гривень Омелян: 90% доріг в Україні знаходяться в безнадійному стані

До кінця осені усі роботи на дорозі Одеса-Рені мають бути завершені

Кабінет міністрів України виділив 1,1 млрд гривень на ремонт дороги Одеса-Рені. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі.

"Сьогодні великий день для області, а також для мене особисто. Остаточно виділені 1 мільярд 100 мільйонів гривень на відновлення дороги Одеса-Рені, і розгорнуто повний фронт робіт на кількох десятках пошкоджених ділянок", - написав він.


Як зазначається, до кінця осені усі роботи мають бути завершені.

"У наступному році ми повинні поєднати хорошою дорогою всю північ області і Одесу, чим вирішимо дорожнє питання для Балти, Кодими, Червоних вікон, Роздільнянського і Котовського районів, тобто ще десь для 300 тисяч жителів на додачу до півмільйона жителів Бессарабії, для яких це питання ми вирішимо вже у цьому році завдяки Одеса-Рені", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко закликав Саакашвілі залучати інвестиції в Одеську область.

Читайте в розділі

"Укрзалізниця" з 11 грудня запускає 24 нових поїзди

Будівництво дороги Одеса-Рені стане пріорітетним проектом у 2017, - Гройсман 

Введені через негоду обмежень руху транспорту знято в усіх областях, - "Укравтодор"

On Top