Кабмін вніс у Раду проект щодо ліцензування взяття і переробки донорської крові

П'ятниця 25 травня 2018 14:00
Кабмін вніс у Раду проект щодо ліцензування взяття і переробки донорської крові
Фото: Кабінет міністрів (РБК-Україна)

Слід зазначити, що вказаний законопроект не визначає додаткову плату за видачу такої ліцензії

Кабінет міністрів пропонує парламенту прийняти законопроект №8408 "Про внесення зміни до закону "Про ліцензування видів господарської діяльності". Документ був зареєстрований у Верховній раді 24 травня 2018 року.

Так, проектом передбачається внести у перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, взяття, переробку і зберігання донорської крові та її компонентів, реалізацію донорської крові та її компонентів і виготовлених з них препаратів.

У пояснювальній записці вказано, що частина перша статті 14 закону "Про ліцензування видів господарської діяльності" передбачає, що за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом. Вказаний же законопроект не визначає додаткової плати за видачу ліцензії.

Разом з тим законопроект передбачає додаткові надходження до місцевих бюджетів. Суму надходжень до місцевих бюджетів вирахувати неможливо, оскільки складно визначити кількість суб’єктів господарювання, які отримують ліцензію на зазначений вид господарської діяльності в тому чи іншому регіоні.

Нагадаємо, у травні 2017 року Служба безпеки України (СБУ) викрила працівників комунального підприємства, які здійснювали махінації з донорською кров'ю на 20 млн гривень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся