ru ua

Кабмін вніс зміни до перспективних планів громад шести областей

Кабмін вніс зміни до перспективних планів громад шести областей Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Уряд уточнив склад територіальних громад

Кабінет міністрів України вніс зміни до перспективних планів громад Сумської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Волинської і Тернопільської областей. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Таким чином, громади тепер будуть мати підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом, зокрема, зможуть самостійно забезпечити високий рівень надання послуг у сфері освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, ЖКГ.

У перспективному плані громад Сумської області уточнюється склад Глинської, Дубов'язівської, Лебединської, Липоводолинської, Миколаївської, Роменської, Синівської, Сумської, Садовської, Хотинської, Річківської громад, доповнюється Андріяшівською, Повівською, Шевченківською громадами, а також вилучаються Великочернеччинська і Юнаківская громади.

У перспективному плані громад Одеської області уточнюється склад Петровської та Красносільської громад, а також доповнюється Мологівською та Малиновською громадами.

У перспективному плані громад Черкаської області уточнюється склад Каменської та Мокрокалигірськох громад, а також доповнюється Михайлівською громадою.

У перспективному плані громад Чернігівської області уточнено склад 4 громад і вилучена одна громада. У перспективному плані громад Волинської області уточнено склад 22 громад, доповнено 4 громади, з переліку вилучено чотири громади.

У перспективному плані громад Тернопільської області уточнено склад Байковецької спроможної територіальної громади, а також доповнено Саранчуківською, Хоростківською, Зборівською, Лановецькою територіальними громадами.

Фото: розпорядження Кабміну

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Верховній раді пропонують обговорити з керівництвом поліції проблему підкупу виборців, яка була виявлена під час останніх виборах в громадах.