Кабмін включив нацбезпеку у список пріоритетів розвитку науки і техніки

НовиниСуспільство    23.08.2016 - 14:25
Фото: глава Кабміну Володимир Гройсман
Фото: глава Кабміну Володимир Гройсман

Як зазначається, відповідну постанову затвердили сьогодні

Уряд включив нацбезпеку в перелік пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки. Про це сообщает прес-служба МОН.

Як наголошується, відповідну постанову підготувало Міністерство освіти і науки України, його затвердили сьогодні, 23 серпня 2016 року, на засіданні Кабінету Міністрів України.

"Ми доповнили перелік пріоритетів розвитку науки і техніки новими напрямками, які спрямовані на підвищення обороноздатності нашої держави, захист цивільного населення, розвиток сфери космічної діяльності, медицини, аграрного сектора і транспорту", - зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.


Постанова також уточнює ряд пріоритетних напрямків, які були затверджені ще в минулій редакції цієї постанови і термін дії якої закінчився в 2015 році.

"Оновлений перелік повинен сприяти концентрації державних фінансових ресурсів і уваги вчених на вирішенні найбільш актуальних наукових, науково-технічних і суспільних завдань, зокрема тих, що виникають в умовах тривалого воєнного конфлікту", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін підтримав заяву першого заступника голови МОН Совсун про відставку.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін призначив Федорович на посаду заступника міністра соціальної політики Кабмін звільнив заступника міністра фінансів Романа Качура
On Top