ru ua

Кабмін збільшив компенсацію у 2013 р. різниці між ціною імпортованого газу та ціною для населення до 5 млрд грн

Кабінет міністрів України збільшив видатки на компенсацію у 2013 р. різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням на 3,3 млрд грн - до 5,084 млрд грн.

Кабінет міністрів України збільшив видатки на компенсацію у 2013 р. різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням на 3,3 млрд грн - до 5,084 млрд грн. Про це йдеться в розпорядженні уряду № 1069-р від 27 листопада 2013 р.

"Внести до розпорядження Кабінету міністрів України від 17 липня 2013 р. № 618 "Деякі питання діяльності НАК "Нафтогаз України" у 2013 р.", - йдеться в документі.

Так, уряд збільшив на 3,3 млрд грн - з 1,7 млрд грн. до 5,084 млрд грн видатки на компенсацію у 2013 р. різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням.

Такрж Кабмін доручив Міністерству фінансів збільшити на 3,3 млрд грн - з 10,6 млрд грн до 13,9 млрд грн видатки на покриття касового дефіциту НАК "Нафтогаз України" під час підготовки пропозицій щодо внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2013 р."

Крім того уряд доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Національній комісії, що здійснює державне регулювання в сфері комунальних послуг, обласним державним адміністраціям, Державній службі з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, теплогенеруючим підприємствам: вжити спільних заходів до визначення реального обсягу споживання теплової енергії населенням; визначити принципи розподілу виробленої теплової енергії за обсягом, що безпосередньо споживається населенням, нормативних та понаднормативних втрат та забезпечити організацію та ведення обліку споживання теплової енергії всіма категоріями споживачів.

Крім того, Кабмін зазначив, що під час складання проекту держбюджету України на 2014 р. "різниця в тарифах на теплову енергію визначається виходячи з підтверджених обсягів її споживання населенням та нормативних втрат теплової енергії під час її транспортування населенню в межах установлених нормативів. Відшкодування збитків, спричинених понаднормативними втратами теплової енергії під час її транспортування населенню, здійснюється за рахунок власних коштів теплогенеруючих підприємств".