Кабмін затвердив ряд рішень для реалізації медичної реформи

Кабмін затвердив ряд рішень для реалізації медичної реформи
Фото: засідання Кабміну kmu.gov.ua)

В Україні запровадили єдиний іспит для магістрів і міжнародний іспит для докторів медицини

Кабінет міністрів України на засіданні 28 березня 2018 року затвердив ряд рішень для реалізації медичної реформи. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Зокрема, на засіданні уряду розглянули питання надання екстреної медичної допомоги шляхом збільшення фахівців даної сфери та перерозподілу коштів. Також прийнято номенклатуру за 9 напрямами роботи, а також врегульовано питання освіти практикуючих лікарів. У тому числі в 2018 році в Україні запроваджено єдиний кваліфікаційний іспит для магістрів і міжнародний іспит з основ медицини для лікарів.

Крім того, уряд дав старт закупівлі ліків через спеціалізовані організації. Також прийнято постанову про внесення змін до формули розподілу медичної субвенції з державного бюджету місцевим.

 

Фото: положення про систему професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров'я

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МОЗ затвердив порядок вибору лікаря для надання первинної медичної допомоги. Згідно з порядком, лікаря можна вибрати в будь-якому медзакладі, незалежно від місця реєстрації.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся