Кабмін затвердив порядок виплат призивникам на строкову військову службу

Кабмін затвердив порядок виплат призивникам на строкову військову службу
Фото: Кабмін

Розмір виплати становитиме 2 436 грн

Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу. Проект акта на засіданні Уряду представив перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, він, зокрема, зауважив, що Мінсоцполітики розробило його з метою реалізації статті 21 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", згідно з якою громадянам України, котрі призиваються на строкову військову службу, виплачується грошова допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат за рахунок коштів державного бюджету України в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Оскільки мінімальна заробітна плата в Україні у 2015 році - 1 218 гривень, то розмір зазначеної допомоги становитиме 2 436 грн. Відповідно до затвердженого Порядку, її виплачуватимуть військові комісаріати на підставі наказу військового комісара перед початком проходження громадянами строкової військової служби.

Виплати громадянам проводитимуться шляхом перерахування коштів на рахунок в установі банку або через касу військового комісаріату. Видатки на виплату допомоги включаються до обсягу видатків для проведення чергових призовів на строкову військову службу та здійснюються за рахунок коштів державного бюджету.

На сьогодні, як відомо, відповідно до Указу Президента України від 17.02.2015 №88 запроваджено призов на строкову військову службу.

Нагадаємо, за словами заступника міністра оборони України - керівника апарату Петра Мехеда, станом на серпень документально оформлені виплати винагороди військовослужбовцям антитерористичної операції (АТО) за знищену техніку, успішно виконані завдання та участь в бойових діях на суму понад 46,1 млн грн, з цієї суми сплачено 42,3 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся