Кабмін затвердив порядок відшкодування коштів, витрачених на підготовку фахівців

НовиниПолітика    09.09.2015 - 20:05

Розрахунок коштів, що підлягають відшкодуванню, здійснюється за певною формулою

Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 658  "Про затвердження Порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців" від 26 серпня 2015 року, повідомляє прес-служба міністерства освіти і науки України (МОН України).

Дія цього порядку відшкодування коштів поширюватиметься на осіб, які з 1 вересня 2015 року будуть повторно здобувати вищу освіту за державним замовленням у державних або комунальних вищих навчальних закладах.

Порядок визначає процедуру відшкодування до державного або місцевого бюджету коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців з числа громадян України, які навчалися за державним замовленням у вищих навчальних закладах, але за деяких причин не завершили навчання за певним ступенем освіти.

Розрахунок коштів, що підлягають відшкодування, здійснюється за певною формулою.

Нагадаємо, МОН планує внести для подальшого розгляду Верховною Радою України законопроект про професійно-технічну освіту, крім того нещодавно в МОН розповіли про принцип фінансування закупівель підручників та шкільних автобусів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top