Кабмін затвердив план заходів щодо виконання у 2011 р. програми адаптації законодавства України до ЄС

НовиниПолітика    23.08.2011 - 13:19

Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо виконання у 2011 р. Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. Відповідну постанову (реєстраційний номер 790-р) затверджено на засіданні Уряду 17 серпня ц.г., повідомляє прес-служба Кабміну.
Центральні органи виконавчої влади повинні забезпечити виконання плану заходів за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті України на 2011 р., а також інших джерел.
Згідно з пунктом 2 постанови, Міністерство юстиції має забезпечити проведення постійного моніторингу виконання плану заходів та інформування до 10 жовтня 2011 р. та 20 січня 2012 р. Координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу про результати роботи.
В постанові наголошується, Міністерству юстиції разом з іншими центральними органами виконавчої влади під час розроблення плану заходів щодо виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу на відповідний рік керуватися прогресивним планом адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, схваленим на сьомому засіданні координаційної ради з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top