ru ua

Кабмін затвердив перспективні плани формування територій громад ще трьох областей

Кабмін затвердив перспективні плани формування територій громад ще трьох областей Фото: Кабмін

Плани об'єднаних територіальних громад затверджено вже по багатьом областям України

Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Волинської, Полтавської та Харківської областей, відповідними розпорядженнями за 23 вересня 2015 року. Повідомиляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку України.

Відповідні проекти розпоряджень уряду розроблено Мінрегіоном згідно з вимогами закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", методики формування спроможних територіальних громад та ґрунтуються на рішеннях відповідних обласних рад.

Згідно з розпорядженнями, у Волинській області буде створено 52 об'єднані територіальні громади, у Полтавській - 36, у Харківській - 53 об'єднані громади.

Кількість об'єднаних громад у цих областях ще неостаточна. У зв'язку з випадками недотримання вимог діючої методики під час розроблення перспективних планів, Волинській, Полтавській та Харківській обласним державним адміністраціям запропоновано завершити роботу щодо підготовки пропозицій про внесення змін до перспективних планів формування територій громад областей та винести їх на розгляд Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, 8 вересня 2015 року Кабмін затвердив перспективні плани формування територій громад Рівненської, Хмельницької, Донецької, Миколаївської, Сумської та Черкаської областей. 12 серпня Кабмін затвердив план формування громад Житомирської та Чернігівської областей, 5 серпня Кабмін затвердив перспективні плани формування територій громад Луганської, Херсонської та Дніпропетровської областей.