ua en ru

Кабмін затвердив обсяги відшкодування витрат на будівництво та реконструкцію доріг на сумі 600 млн грн

Кабінет міністрів України затвердив обсяги відшкодування витрат на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт автомобільних доріг на сумі 600 млн грн.

Кабінет міністрів України затвердив обсяги відшкодування витрат на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт автомобільних доріг на сумі 600 млн грн. Про це йдеться у постанові уряду № 169 від 4 червня 2014 р.

Так, згідно з документом, Кабінет міністрів затвердив обсяги відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням міжнародних договорів, на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об'єктів автомобільних доріг Київ - Ковель - Ягодин, Київ - Чоп, Київ - Одеса, Київ - Знам'янка, Київ - Харків - Довжанський, Київ - Чернігів - Нові Яриловичі, Київ - Іванків - Овруч у сумі 600 млн грн.

Крім того, уряд затвердив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення та обсяги їх фінансування у 2014 р. за рахунок коштів, залучених у 2013 р. під державні гарантії Укравтодором.

Також уряд установив, що фінансування об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення здійснюється з урахуванням обсягу робіт, фактично виконаних у минулих роках.

Крім того , Кабмін надав Державному агентству автомобільних доріг (Укравтодор) право на затвердження за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі титулів будов та титулів на виконання проектно-вишукувальних робіт на об'єктах, перелік яких затверджений цією постановою та дозволив організовувати виконання робіт на об'єктах, перелік яких затверджений постановою, за затвердженою до прийняття цієї постанови проектною документацією.